Montaż i serwis instalacji gazowych (LPG)


Montaż i serwis instalacji LPG

Nasze relizacje kliknij link:

http://www.all-gaz.pl/zamontowane-instalacje-lpg

W zakresie instalacji i serwisu profesjonalnych systemów gazowych LPG i CNG firma ALL-GAZ specjalizuje się od początku istnienia. Jest to nasza szczególnie mocna strona, do której przykładamy dużą wagę, starając się stale być na bieżąco w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań technologicznych współpracujących z nami producentów. Systematycznie pogłębiamy wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, aby osiągać jak najlepsze efekty pracy. Na koncie mamy setki doskonale sprawdzających się w praktyce instalacji w pojazdach naszych klientów. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie. Przed podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego rodzaju instalacji gazowej wykonujemy kompleksową diagnostykę komputerową pojazdu, aby w sposób precyzyjny określić najbardziej ekonomiczne i najlepsze rozwiązanie. W pracy uwzględniamy każdy pojawiający się na rynku produkt preferowanych przez nas firm.

Posiadamy autoryzację na większość instalacji gazowych wykorzystywanych w pojazdach. Szczególne zaufanie pokładamy w takich markach, jak BRC, AC STAG, LANDI RENZO, LOVATO i PRINS. Montowane przez nas systemy LPG należą do zaawansowanych technologicznie, dzięki czemu uzyskujemy o wiele lepszy efekt końcowy. Instalacje gazowe zawsze dobieramy odpowiednio do silnika. Znajdziemy odpowiednie rozwiazanie zarówno dla najprostszych silników gaźnikowych jak i dla nowoczesnych i najbardziej skomplikowanych układów wielopunktowego wtrysku paliwa jak i benzynowych silników doładowanych. W tych ostatnich w miejsce komputerów korekcyjnych stosujemy komputery programowalne, dzięki czemu kierowca osiąga wiele korzyści takich, jak precyzyjny dobór ilości gazu do obciążenia silnika, przedłużenie czasu funkcjonowania reduktora, minimalizowanie ryzyka tzw. „strzału w kolektorze dolotowym" oraz maksymalną ochronę głowicy silnika. Naszą firmę cechuje wysoki stopień specjalizacji, pracownicy stale podnoszą kwalifikacje, a dzięki najnowocześniejszym komputerowym urządzeniom diagnostycznym, cyfrowych czytnikach i testerach do samochodowych instalacji gazowych jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej złożonemu zadaniu.

Na wszelkie nasze prace udzielamy gwarancji. Równie profesjonalnie podchodzimy do serwisu instalacji LPG. Wykonujemy między innymi naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Instalacje montowane w naszym warsztacie w ostatnich latach serwisujemy na poczekaniu. W przypadku innych pojazdów nasze usługi w tym zakresie obejmują między innymi wstępną diagnostykę i regulację, sprawdzanie prawidłowości podłączeń instalacji elektrycznej, czyszczenie wtryskiwaczy gazowych, prawidłowość w doborze dysz, kontrolę wydajności reduktora. Oferujemy profesjonalny serwis samochodowych instalacji gazowych, włoskich i holenderskich, w samochodach wszystkich marek, z wykorzystaniem części oryginalnych i zamiennych.